Edukacja, Nauka Kategoria: Edukacja, Nauka

Nowe:

 • ELPS - Schematy w języku angielskim »

  Na ELPS znajdziesz najczęściej używane schematy w języku angielskim, ich opisy wraz z przykładami użycia i testem.
  Strona ma na celu wspmaganie samodzielnej nauki języki angielskiego jak również ułatwienie skutecznych powtórek znanego już materiału. Niemal cała treśc na ELPS jest w formie krótkich wpisów zawierających minimum koniecznych informacje dla zrozumienia danego schematu. Test towarzyszący każdemu tematowi składa sie z małej ilości pytań i ma na celu wspmożenie zapamiętania schematu oraz szybkie powtórki. Cała strona jest w języku angielskim.

  Dodane: 19 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Catia v5 »

  IBS Poland zajmuje się od lat sprzedażą Catia V5 oraz Catia V6 w Polsce. Catia jako system CAD/CAM/CAx jest obecnie najbardziej powszechnie stosowaną technologią głównie w przemyśle Obecnie wraz z rozwojem produktów Dassault Systemes, Cena CATIA V5 jest porównywalna z ceną CATIA V6. Catia cena jest w największej mierze uzależniona od wybranej konfiguracji systemu

  Dodane: 21 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fluent English - lekcje języka angielskiego Warszawa »

  Fluent English - oferujemy nauczanie języka angielskiego w centrum Warszawy i na Mokotowie. Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe w siedzibie klienta. Mogą to być prywatne lekcje w domu ucznia lub kursy in-company w miejscu pracy klienta. Mamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka, ukończone studia kierunkowe oraz kurs CELTA uprawniający do nauczania języka angielskiego również za granicą. Uczymy języka ogólnego i biznesowego. Zapewniamy nowoczesne materiały i naukę opartą na ćwiczeniu różnych umiejętności.

  Dodane: 02 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła narciarska Kraków »

  Tarnowska Szkoła Narciarska - to pierwsza tego typu szkoła narciarska w Tarnowie, gdzie pasja została połączona z profesjonalizmem, gdzie każdy znajdzie dla siebie to, czego oczekuje - zarówno początkujący, średnio zaawansowany jak i ten który z nartami się nie rozstaje. Profesjonalizm i pełne zaangażowanie to nasza dewiza. Organizujemy półkolonie, wyjazdy krajowe i zagraniczne oraz szkółki narciarskie dla zainteresowanych w każdym przedziale wiekowym, w czasie szkolenia nasza doświadczona kadra dostosowuje atrakcyjne i ciekawe ćwiczenia do wieku i poziomu umiejętności naszych podopiecznych, w czasie zajęć z jazdy sportowej korzystamy z bezpiecznych tyczek typu soft-pole, które nie wymagają specjalnych ochraniaczy i gard.

  Dodane: 28 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Doradczo-Szkoleniowe EGIDA »

  CDS EGIDA - Strona Centrum Doradczo-Szkoleniowego - oficjalna strona poświęcona firmy świadczącej usługi oraz doradztwo w zakresie bhp, a także w sprawach środowiska naturalnego i jego ochrony. Zajmuje się ponadto szkoleniem i kształceniem osób dorosłych. Oferta firmy skierowana jest do prywatnych przedsiębiorców i organów administracji publicznej z całej Polski.

  Dodane: 02 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła paralotniowa - Flyschool »

  Flyschool! Szkoła, która działa na rynku już od 1992 r. więc ma ogromne doświadczenie w dziedzinie szkolenia ludzi latania na paralotni, dzięki czemu system nauczania jest bardzo skuteczny i na pewno każdy sobie poradzi. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową, jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat naszej szkoły i możliwości z nią związanych.

  Dodane: 07 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Http://sklep.sphcredo.pl/ »

  Nasza firma powstała w 1996 roku. Tak długi czas, pozwolił nam zdobyć wiedzę niezbędną na temat potrzeb klienta i wykorzystanie jej do poszerzania naszych usług. SPH CREDO specjalizuje się w dostarczaniu materiałów dydaktycznych dla branży szkoleniowej kierowców, a także indywidualnych klientów, którzy doceniają rzetelność i najwyższą jakość. Nasi przedstawiciele handlowi docierają do niemalże każdego zakątka kraju, co zapewnia duży rozgłos. W swojej ofercie posiadamy między innymi książki o tematyce transportu drogowego, materiały odnośnie wyposażenia sal wykładowych, oznakowania pojazdów szkoleniowych i wiele więcej.

  Dodane: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy radom : L-star.pl »

  Naszą firmę cechuje możliwośc zapisania się na kurs online, bez wychodzenia z domu. Posiadamy możliwośc rozpoczęćia kursu w dogodnym miejscu dla kursanta. Lokalizacna naszej firmy znajduje się w bardzo dogodnym miejscu, gdyż mieści się w Centrum miasta, 50 m od dworca PKS i PKP.

  Dodane: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza szkoła jazdy ! Zobacz ! »

  Poszukujesz najlepszej szkoły jazdy i nie wisz którą wybrać ? To świetnie trafiłeś! Szkoła jazdy L-star przygotuje cie do egzaminu jak żadna inna szkoła. Od drugiej połowy 2009 roku dzięki mediom jest przedstawiona zdawalność w postaci rankingów. We wszystkich zajmujemy czołowe miejsca.Dzięki dobrej reputacji większość naszych kursantów jest "z polecenia". Naszą reklamą nie są spoty w radiu, plakaty czy tony ulotek – naszą reklamą są ludzie: usatysfakcjonowani, zadowoleni, wykazujący się właściwą znajomością przepisów drogowych i ponadprzeciętną umiejętnością kierowania. Jeśli chcesz zdać prawo jazdy koniecznie odwiedz naszą strone i zapisz się już dziś!

  Dodane: 22 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.l-star.pl/ »


  Chcesz szybko zdać prawo jazdy i mieć to za sobą? Lepiej trafić nie mogłeś! Szkoła jazdy L-star,prowadzimy ekspresowy kurs trwający jeden miesiąc (30H TEORII +30H JAZD).Na rynku działamy od 2008 roku. Od tego czasu do chwili obecnej wyszkoliliśmy ponad 2000 osób. Specjalizujemy się w szkoleniu kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii B. Warto wiedzieć, że Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu przygotowywuje co pół roku zestawienie zdawalności

  Dodane: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • WSEZ Resocjalizacja studia »

  Wieloletnie doświadczenie, bardzo dobrze wykwalifikowana kadra wykładowców, nowatorski system oraz forma kształcenia, a także możliwość rozwoju kompetencji i zainteresowań w placówkach współpracujących z uczelnią to podstawowe atuty Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi. Prowadzimy zarówno studia I-ego i II-ego stopnia, jak i studia podyplomowe w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Wyjątkowo dumni jesteśmy z przynoszących wyśmienite efekty Studiów Wspomaganych Kształceniem Na Odległość (SWKNO), które w znacznej mierze opierają się na kształceniu na platformie e-learningowej, która pozwala na elektroniczne używanie materiałów dydaktycznych, kontaktowanie się z wykładowcą, jak również zaliczanie przedmiotów. Wysoki poziom naszego kształcenia gwarantuje pozytywna opinia Państwowej Komisji Akredytacyjnej. Więcej informacji:

  Dodane: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Przedszkole Niepubliczne Promyczek istnieje od września 2010 roku. Działa na podstawie wpisu do ewidencji placówek niepublicznych Miasta Bielsko-Biała.
  Pomysł założenia przedszkola zrodził się z marzeń o miejscu, w którym każde Dziecko będzie czuło się bezpiecznie, będzie zrozumiane i akceptowane. Profesjonalna kadra pedagogów dokłada wszelkich starań, aby opieka, edukacja oraz wychowanie dzieci było na najwyższym poziomie. Sporo uwagi w procesie wychowawczym poświęcamy na tworzeniu pozytywnego obrazu samego siebie, szacunku do siebie i innych, budzimy zaciekawienie otaczającym światem poprzez organizowanie działań i sytuacji pozwalających na poznanie i zrozumienie siebie i świata, a tym samym dostarczamy wszystkim naszym przedszkolakom wiele radości odkrywania. Zajęcia dostosowane są do możliwości, zainteresowań i potrzeb Dzieci w wieku od 2 do 6 lat.

  Dodane: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • WSB - uczelnie wyższe w Poznaniu, Wrocławiu i 11 innych miastach »

  Wyższa Szkoła Bankowa oferuje studia I stopnia (studia licencjackie, studia inżynierskie), studia II stopnia, studia podyplomowe oraz studia MBA. Programy nauczania konsultowane są z przedstawicielami poszczególnych branż, aby jak najlepiej odzwierciedlić realia gospodarcze. Studia w uczelni biznesu to inwestycja w rozwój zawodowy. WSB dokłada starań, aby koszty studiów był jak najmniejsze. Dzięki elastycznemu systemowi opłat studenci sami decydują, kiedy i jak chcą płacić za studia. Różnorodne stypendia pozwalają ograniczyć wydatki na czesne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą studiów.

  Dodane: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szukasz miejsca na konferencje - skorzystaj z wyszukiwarki Konferencje.pl »

  Organizujesz konferencje, szkolenia lub inne eventy? Skorzystaj z wygodnej wyszukiwarki obiektów konferencyjno - szkoleniowych i rozrywkowych dostępnych w całej Polsce. Hotele konferencyjne, restauracje, hale widowiskowe, ośrodki szkoleniowe, sale konferencyjne w wymaganym przez Ciebie standardzie - wszystko, czego potrzebujesz - w jednym miejscu. Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Lublin... dowolny region kraju... wszędzie tam, gdzie organizujesz konferencje lub inne wydarzenia znajdziesz odpowiednie sale konferencyjne. Chcesz Mazury? Konferencje w górach? Może lepiej konferencje nad morzem? Wystarczy wejść na stronę Konferencje.pl.

  Dodane: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja, Nauka