WSB - uczelnie wyższe w Poznaniu, Wrocławiu i 11 innych miastach

Wyższa Szkoła Bankowa oferuje studia I stopnia (studia licencjackie, studia inżynierskie), studia II stopnia, studia podyplomowe oraz studia MBA. Programy nauczania konsultowane są z przedstawicielami poszczególnych branż, aby jak najlepiej odzwierciedlić realia gospodarcze. Studia w uczelni biznesu to inwestycja w rozwój zawodowy. WSB dokłada starań, aby koszty studiów był jak najmniejsze. Dzięki elastycznemu systemowi opłat studenci sami decydują, kiedy i jak chcą płacić za studia. Różnorodne stypendia pozwalają ograniczyć wydatki na czesne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą studiów.

Szczegóły strony www.wsb.pl:

Podlinkuj stronę www.wsb.pl:

WSB - uczelnie wyższe w Poznaniu, Wrocławiu i 11 innych miastach

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 72

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Przedszkole Niepubliczne Promyczek istnieje od września 2010 roku. Działa na podstawie wpisu do ewidencji placówek niepublicznych Miasta Bielsko-Biała.
  Pomysł założenia przedszkola zrodził się z marzeń o miejscu, w którym każde Dziecko będzie czuło się bezpiecznie, będzie zrozumiane i akceptowane. Profesjonalna kadra pedagogów dokłada wszelkich starań, aby opieka, edukacja oraz wychowanie dzieci było na najwyższym poziomie. Sporo uwagi w procesie wychowawczym poświęcamy na tworzeniu pozytywnego obrazu samego siebie, szacunku do siebie i innych, budzimy zaciekawienie otaczającym światem poprzez organizowanie działań i sytuacji pozwalających na poznanie i zrozumienie siebie i świata, a tym samym dostarczamy wszystkim naszym przedszkolakom wiele radości odkrywania. Zajęcia dostosowane są do możliwości, zainteresowań i potrzeb Dzieci w wieku od 2 do 6 lat.

  Dodane: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza szkoła jazdy ! Zobacz ! »

  Poszukujesz najlepszej szkoły jazdy i nie wisz którą wybrać ? To świetnie trafiłeś! Szkoła jazdy L-star przygotuje cie do egzaminu jak żadna inna szkoła. Od drugiej połowy 2009 roku dzięki mediom jest przedstawiona zdawalność w postaci rankingów. We wszystkich zajmujemy czołowe miejsca.Dzięki dobrej reputacji większość naszych kursantów jest "z polecenia". Naszą reklamą nie są spoty w radiu, plakaty czy tony ulotek – naszą reklamą są ludzie: usatysfakcjonowani, zadowoleni, wykazujący się właściwą znajomością przepisów drogowych i ponadprzeciętną umiejętnością kierowania. Jeśli chcesz zdać prawo jazdy koniecznie odwiedz naszą strone i zapisz się już dziś!

  Dodane: 22 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://sklep.sphcredo.pl/ »

  Nasza firma powstała w 1996 roku. Tak długi czas, pozwolił nam zdobyć wiedzę niezbędną na temat potrzeb klienta i wykorzystanie jej do poszerzania naszych usług. SPH CREDO specjalizuje się w dostarczaniu materiałów dydaktycznych dla branży szkoleniowej kierowców, a także indywidualnych klientów, którzy doceniają rzetelność i najwyższą jakość. Nasi przedstawiciele handlowi docierają do niemalże każdego zakątka kraju, co zapewnia duży rozgłos. W swojej ofercie posiadamy między innymi książki o tematyce transportu drogowego, materiały odnośnie wyposażenia sal wykładowych, oznakowania pojazdów szkoleniowych i wiele więcej.

  Dodane: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła narciarska Kraków »

  Tarnowska Szkoła Narciarska - to pierwsza tego typu szkoła narciarska w Tarnowie, gdzie pasja została połączona z profesjonalizmem, gdzie każdy znajdzie dla siebie to, czego oczekuje - zarówno początkujący, średnio zaawansowany jak i ten który z nartami się nie rozstaje. Profesjonalizm i pełne zaangażowanie to nasza dewiza. Organizujemy półkolonie, wyjazdy krajowe i zagraniczne oraz szkółki narciarskie dla zainteresowanych w każdym przedziale wiekowym, w czasie szkolenia nasza doświadczona kadra dostosowuje atrakcyjne i ciekawe ćwiczenia do wieku i poziomu umiejętności naszych podopiecznych, w czasie zajęć z jazdy sportowej korzystamy z bezpiecznych tyczek typu soft-pole, które nie wymagają specjalnych ochraniaczy i gard.

  Dodane: 28 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fluent English - lekcje języka angielskiego Warszawa »

  Fluent English - oferujemy nauczanie języka angielskiego w centrum Warszawy i na Mokotowie. Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe w siedzibie klienta. Mogą to być prywatne lekcje w domu ucznia lub kursy in-company w miejscu pracy klienta. Mamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka, ukończone studia kierunkowe oraz kurs CELTA uprawniający do nauczania języka angielskiego również za granicą. Uczymy języka ogólnego i biznesowego. Zapewniamy nowoczesne materiały i naukę opartą na ćwiczeniu różnych umiejętności.

  Dodane: 02 12 2017 · szczegóły wpisu »