ELPS - Schematy w języku angielskim

Na ELPS znajdziesz najczęściej używane schematy w języku angielskim, ich opisy wraz z przykładami użycia i testem.
Strona ma na celu wspmaganie samodzielnej nauki języki angielskiego jak również ułatwienie skutecznych powtórek znanego już materiału. Niemal cała treśc na ELPS jest w formie krótkich wpisów zawierających minimum koniecznych informacje dla zrozumienia danego schematu. Test towarzyszący każdemu tematowi składa sie z małej ilości pytań i ma na celu wspmożenie zapamiętania schematu oraz szybkie powtórki. Cała strona jest w języku angielskim.

Szczegóły strony elps.info:

Podlinkuj stronę elps.info:

ELPS - Schematy w języku angielskim

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Http://www.l-star.pl/ »


  Chcesz szybko zdać prawo jazdy i mieć to za sobą? Lepiej trafić nie mogłeś! Szkoła jazdy L-star,prowadzimy ekspresowy kurs trwający jeden miesiąc (30H TEORII +30H JAZD).Na rynku działamy od 2008 roku. Od tego czasu do chwili obecnej wyszkoliliśmy ponad 2000 osób. Specjalizujemy się w szkoleniu kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii B. Warto wiedzieć, że Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu przygotowywuje co pół roku zestawienie zdawalności

  Dodane: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://sklep.sphcredo.pl/ »

  Nasza firma powstała w 1996 roku. Tak długi czas, pozwolił nam zdobyć wiedzę niezbędną na temat potrzeb klienta i wykorzystanie jej do poszerzania naszych usług. SPH CREDO specjalizuje się w dostarczaniu materiałów dydaktycznych dla branży szkoleniowej kierowców, a także indywidualnych klientów, którzy doceniają rzetelność i najwyższą jakość. Nasi przedstawiciele handlowi docierają do niemalże każdego zakątka kraju, co zapewnia duży rozgłos. W swojej ofercie posiadamy między innymi książki o tematyce transportu drogowego, materiały odnośnie wyposażenia sal wykładowych, oznakowania pojazdów szkoleniowych i wiele więcej.

  Dodane: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Doradczo-Szkoleniowe EGIDA »

  CDS EGIDA - Strona Centrum Doradczo-Szkoleniowego - oficjalna strona poświęcona firmy świadczącej usługi oraz doradztwo w zakresie bhp, a także w sprawach środowiska naturalnego i jego ochrony. Zajmuje się ponadto szkoleniem i kształceniem osób dorosłych. Oferta firmy skierowana jest do prywatnych przedsiębiorców i organów administracji publicznej z całej Polski.

  Dodane: 02 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fluent English - lekcje języka angielskiego Warszawa »

  Fluent English - oferujemy nauczanie języka angielskiego w centrum Warszawy i na Mokotowie. Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe w siedzibie klienta. Mogą to być prywatne lekcje w domu ucznia lub kursy in-company w miejscu pracy klienta. Mamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka, ukończone studia kierunkowe oraz kurs CELTA uprawniający do nauczania języka angielskiego również za granicą. Uczymy języka ogólnego i biznesowego. Zapewniamy nowoczesne materiały i naukę opartą na ćwiczeniu różnych umiejętności.

  Dodane: 02 12 2017 · szczegóły wpisu »