Katalog Kadath

Witamy w naszym katalogu stron internetowych.

Najnowsze strony w katalogu Działy:

Słowa: a · b · c · d · e · f · g · h · i · j · k · l · m · n · o · p · q · r · s · t · u · v · w · x · y · z

Nowe:

 • Kurs motorowodny »

  Sternik motorowodny, kurs weekendowy w Bydgoszczy. Kursy motorowodne, egzaminy w Bydgoszczy na patent sternika motorowodnego. Darmowe materiały szkoleniowe i płyta do nauki na patent sternika motorowodnego. Zdobędziesz wiedzę i umiejętności do prowadzenia motorówki i skutera wodnego. Kurs obejmuje praktyczne podstawy obsługi łodzi motorowych oraz zagadnienia teoretyczne wymagane na stopień sternika motorowodnego - przepisy żeglugowe, budowa łodzi motorowych, locja i nawigacja śródlądowa, ratownictwo i prace bosmańskie. Zapisy na szkolenia trwają non stop, wystarczy zadzwonić. Egzaminy w Bydgoszczy w marinie Klubu Motorowodnego MORS.

  Dodane: 19 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Hydra »

  Restauracja na wyspie Hydra - wyspa grecka należąca do archipelagu Wysp Sarońskich. Położona jest na południe od Półwyspu Argolidzkiego, który jest częścią Peloponezu. Charakterystyczna dla wyspy jest doskonale zachowana XIX wieczna i wcześniejsza zabudowa. Na wyspie jest niewiele dróg, gdyż obowiązuje ściśle przestrzegany zakaz używania pojazdów mechanicznych, a nawet rowerów. Jedyne samochody jakie są używane to karetki pogotowia i nieliczne pojazdy gospodarcze, np. służb komunalnych. Do transportu towarów i ludzi mieszkańcy używają jucznych zwierząt - koni, mułów i osłów. Wyspa jest licznie odwiedzana przez miłośników sztuki i historii. Po części wiąże się to z funkcjonowaniem filii ateńskiej Akademii Sztuk Pięknych. Poza niewielkimi pensjonatami brak jest większych hoteli, a co za tym idzie masowej turystyki zorganizowanej.

  Dodane: 19 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • ELPS - Schematy w języku angielskim »

  Na ELPS znajdziesz najczęściej używane schematy w języku angielskim, ich opisy wraz z przykładami użycia i testem.
  Strona ma na celu wspmaganie samodzielnej nauki języki angielskiego jak również ułatwienie skutecznych powtórek znanego już materiału. Niemal cała treśc na ELPS jest w formie krótkich wpisów zawierających minimum koniecznych informacje dla zrozumienia danego schematu. Test towarzyszący każdemu tematowi składa sie z małej ilości pytań i ma na celu wspmożenie zapamiętania schematu oraz szybkie powtórki. Cała strona jest w języku angielskim.

  Dodane: 19 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Speed Test - Test prędkości internetu »

  USpeed. io to nowoczesny test prędkości internetu do analizy dostępu do internetu szerokopasmowego. Jeśli okaże się, że twoje połączenie internetowe działa zbyt wolno lub po prostu jesteś ciekawy jak szybko działa - USpeed. io to doskonałe narzędzie do szybkiego sprawdzania prędkości internetu na całym świecie.

  USpeed. io mierzy aktualną prędkość internetu na serwerze znajdującym się najbliżej ciebie.

  Test szybkości z USpeed. io mówi, jak szybkie jest połączenie. Siła i szybkość twojego połączenia z internetem jest ważną częścią życia zawodowego i prywatnego. Niezależnie od tego, czy są to łącza szerokopasmowe, światłowody, 3G, HSPA czy 4G, test prędkości z USpeed. io sprawdza połączenie, pozwalając sprawdzić, czy twój dostawca oferuje usługę, za którą płacisz. Nasz test prędkości jest również przydatny dla tych, którzy chcą porównać pakiety internetowe. Uzbrojony w wyniki testu z testu prędkości, możesz zoptymalizować połączenie i maksymalnie wykorzystać możliwości sieci.

  Dodane: 19 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kokott piłkarskie stroje »

  Producent odzieży sportowej. Stroje sportowe na zamówienie (stroje piłkarskie, stroje siatkarskie, stroje koszykarskie i inne): koszulki piłkarskie, spodenki piłkarskie, getry piłkarskie KKT, dresy sportowe, stroje bramkarskie. Dziecięce stroje piłkarskie, ortaliony, komplety bramkarskie, nadruki na odzieży sportowej, numeracja na odzieży sportowej, sportowe torby piłkarskie, komplety piłkarskie dla dzieci, odzież sportowa. KOKOT

  Dodane: 19 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • MCallCenter.pl »

  Sprzedając produkt, przedsiębiorcy najczęściej opierają się na typowych kanałach komunikacji z klientem wykorzystując przede wszystkim reklamę zewnętrzną oraz w środkach masowego przekazu tj. radiu i lokalnej prasie. Firma MCallCenter. pl proponuje jednak pójście o krok dalej - usługi call center. Dzięki wykorzystaniu w działaniach marketingowych sprzedaży telefonicznej, kontakt z klientem odbywa się w rzeczywistości. Prezentowana oferta i rozwianie podczas niej wątpliwości które ma odbiorca, skutkuje o wiele większym zainteresowaniem produktem i w konsekwencji skłonnością do jego zakupu. Zyskuje więc przede wszystkim klient który uzyskał najbardziej istotne dla niego informacje - kto jest producentem, co oferuje dany produkt a także jak przebiegają warunki gwarancji.

  Jeżeli Twoja firma sprzedaje lecz nie dysponujesz odpowiednim zapleczem technicznym i ludźmi - poznaj naszą ofertę na usługi call center, umawianie spotkań a także wirtualnego asystenta.

  Dodane: 19 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • ARC daszki »

  Największy sklep internetowy z gotowymi zadaszeniami nad drzwi. Firma ARC jest renomowanym producentem z branży, oferując ochronę drzwi, okien i balkonów przed wpływem czynników atmosferycznych. Jeżeli do Twojego domu dostaje się woda rozwiązaniem są daszki nad drzwi z poliwęglanu lub szkła akrylowego. Dla naszych klientów oferujemy także bezpłatne doradztwo i wskazówki montażowe

  Dodane: 19 12 2018 · szczegóły wpisu »